close

NAŠE SLUŽBY

Internetové prezentace: Digitální prezentace firmy, produktu či služby
GRAFICKÝ DESIGN

Tak jako knihu hodnotíme dle obalu, jak pravý příslový, tak i vaši zákazníci jako první vnímají grafický design a tón vašich stránek. Zastaralý grafický design stránek, zbytečně kazí jméno a ve vašich zákaznících vyvolvá zbytečné předsudky či nedůvěru. Pojďme to společně změnit!

TVORBA WWW STRÁNEK

Tvorba stránek je nejduležitější části správné digitální tváře, krásné stránky vám budou k ničemu pokud nebudou správně fungovat. Zobrazují se vaše stávajcí stránky správně na všech zařízeních (různé velikosti monitorů, mobilní verze a tablet verze)? Klikají zákazníci na stránkách na to co "potřebujete" nebo si je jen "slepě" prohlíží? Jsou stránky správně čitelné a v souladu se SEO pro internetové vyhledávače jako je Google, Bing či Seznam?

SPRÁVA A AKTUALIZACE

Pro úspěšnou internetovou prezentaci je v dnešní době nezbytná pravidelná aktualizace a péče o stránky. Pro námi vytvořené prezentace můžete využít zvýhodněné sazby pro správu stránek a výrazně ušetříte.

E-shopy: Internetové obchody a CMS

Jaký to může být pocit když si váš produkt či službu může koupit kdokoliv po celém světe a to bez velkých investic do prodejních prostorů a skladů? Naši předci tuto možnost neměli, tak na nic nečekejte a začněte prodávat digitálně s E-shopy od Techcrew.

Digitální marketing: Oslovte každého potencionálního zákazníka a dejte o sobě vědět.
SEO | Optimalizace pro vyhledávače

Jsou vaše stránky dobře dohledatelné z vyhledavačů jako je Goolge či Seznam, nachazí se vaše stránky na předních příčkách pro váš obor? Jeslti chcete zajistit aby vaši potencionální zákaznícic přišly na vaše stránky a né konkurence, kontaktujte nás.

PPC A MARKETING

PPC reklama je digitální online reklama, kterou platíte jen tehdy když na ni někdo klikne, částky jsou zcela libovolné a různé. Nejduležitější u PPC reklami je její správné nastavení a kontrola dat, následně další úpravy nastavení reklami dle reportů z reklam. Tím lze docílit velmi efektivní reklami, která okamžitě a měřitelně přináší zisky a nové zákazniky společnosti či obchodu.

TAK POJĎME NA TO

Naši práci a přístup oceníte, zkuste to.

Vaše celé Jméno
& odkud jste?
O co máte zájem?
& jak moc na to spěcháte?
Jaký je zhurba váš rozpočet?
Email na kterém vás zastihneme